Blog

kolumny węglowe Ecoperla

Jakie kolumny węglowe warto wybrać do swojego domu?

Kolumna węglowa cieszy się rosnącą popularnością. Jest to najtańszy i najskuteczniejszy sposób na uzyskanie czystej i pozbawionej szkodliwych substancji wody. Poprawie ulega nie tylko barwa, czy też zapach, ale przede wszystkim smak. Woda staje się smaczna i zdrowa, dzięki czemu nadaje się do bezpośredniego spożycia. Zalety filtracji zaobserwujemy również po kąpieli, szczególnie w przypadku skóry

stacje wielofunkcyjne Ecoperla Slimline CS i Ecoperla Multicab

Kompaktowe stacje wielofunkcyjne – sposób na czystą wodę ze studni

Wielofunkcyjne, kompaktowe urządzenia filtrujące to najlepszy sposób na rozwiązanie problemów związanych z zanieczyszczoną wodą w gospodarstwach domowych. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy głównym ujęciem jest woda ze studni głębinowej. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej klasy filtry Ecoperla. Do najciekawszych z nich należą modele Ecoperla Multicab i Ecoperla Slimline MMX. 

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Twoja woda może być jeszcze zdrowsza, dzięki wkładowi rewitalizującemu Ecoperla Elixir

Wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir do systemu odwróconej osmozy pozwala na uzyskanie wody o doskonałych parametrach. Mineralizator znacząco podnosi pH, produkując w ten sposób wodę alkaliczną. Mineralizuje ją nawet kilkakrotnie bardziej od konkurencyjnych produktów. Jej właściwości zbliżone są do wody czerpanej ze źródeł uzdrowiskowych, dzięki czemu zapewniają użytkownikom dobre samopoczucie i doskonały stan zdrowia.