Czysta, pozbawiona zanieczyszczeń woda to absolutna podstawa diety każdego człowieka, któremu w szczególności zależy na zachowaniu dobrego zdrowia. W celu oczyszczania wody idealnie sprawdzi się stacja wielofunkcyjna polskiej marki – Ecoperla Multitower.

Dostosowana jest do potrzeb uzdatniania wody pochodzącej ze studni. A jak powszechnie wiadomo woda ze studni nie jest pozbawiona zanieczyszczeń, często nawet posiada ich znacznie więcej niż ta, która pochodzi z lokalnej sieci wodociągowej.

Wydajne rozwiązanie problemów z wodą ze studni

Stacja wielofunkcyjna od polskiej marki Ecoperla wyposażona została w specjalną głowicę sterującą. W przypadku tego urządzenia wydajność nominalna i wydajność maksymalna to 1,3-1,5 m3/h). Natomiast stosowane w tym przypadku przyłącze, ma zaledwie średnicę jednego cala, co nie przeszkadza całemu urządzeniu w prawidłowym i efektywnym funkcjonowaniu.

Stacja wielofunkcyjna charakteryzuje się również specjalnie dostosowaną mieszanką złóż. W tym przypadku na złoże składają się wyselekcjonowane materiały filtracyjne. Ecoperla Multitower jest dostępny w 3 rozmiarach do wyboru. Każdy model jest wyposażony w Ecoperla Smart System.

Seria stacji wielofunkcyjnych Ecoperla Multitower jest objęta 10-letnim okresem gwarancyjnym! To bardzo korzystne warunki, które warto wziąć pod uwagę jako kolejną zaletę!