Wygoda i nowoczesność to dwie cechy najlepiej opisujące ten produkt! Ecoperla Revo jest prawdziwą rewolucyjną i rewelacyjną odwróconą osmozą, której rozwiązania mogą podbić serca wielu poszukiwaczy swojego idealnego filtra kuchennego! Przed Wami Ecoperla Revo!

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo to nowa propozycja od polskiej marki Ecoperla. Mamy tu do czynienia z naprawdę nowoczesnym designem, fantastycznymi zabezpieczeniami i rozwiązaniami, które maksymalnie ułatwiają codzienną eksploatację. Można powiedzieć, że projektanci pomyśleli o tym filtrze kuchennym kompleksowo. Ale zacznijmy od samego początku.

Ecoperla Revo – wygląd zewnętrzny

Wygląd Ecoperla Revo z pewnością nie zdradza wielości rozwiązań, jakie możemy spotkać w tym urządzeniu. Jest przede wszystkim minimalistyczna. Obudowa, w której znajdują się wkłady filtracyjne, membrana oraz cała reszta komponentów została wykonana z trwałego tworzywa. Z tyłu znajdują się oznaczenia pomocne w montażu. Diody na przedzie informują o potrzebie wymiany wkładów i diagnostyce pracy. Z przodu obudowy znajduje się również bardzo łatwy dostęp do wkładów filtracyjnych. Ich wymiana trwa dosłownie chwilę – wystarczy przekręcić, wyjąć i założyć nowy na to samo miejsce. Odwróconą osmozę Ecoperla Revo można zamontować w pionie lub poziomie, dzięki czemu zmieści się w każdej szafce czy szufladzie.

W zestawie z odwróconą osmozą Ecoperla Revo jest również wylewka, przez którą będziemy pobierać wodę. Posiada zintegrowany wyświetlacz, który wskazuje na poziom zanieczyszczenia wkładów filtracyjnych oraz jakość obecnie pobieranej wody. Fantastyczne ułatwienie zapewniające pełną kontrolę!

3 etapy oczyszczania wody z Ecoperla Revo

Ecoperla Revo oczyszcza wodę na 3 etapach. Jest to wkład wstępny o właściwościach wkładu węglowego mechanicznego. Kolejny to membrana osmotyczna. Ostatnim jest wkład końcowy, szlifujący. W Ecoperla Revo możemy pobierać wodę z szybkością 1,6 litra na minutę. Imponujący jest też odrzut do kanalizacji, ponieważ to jedynie litr na dwa litry pozyskanego produktu! Niebywale mało!

Z Ecoperla Revo możesz czuć się bezpiecznie!

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo posiada wiele zabezpieczeń pozwalających na bezproblemową eksploatację. W razie niebezpieczeństwa urządzenie zareaguje samo. Ecoperla Revo posiada specjalny system Aquastop. To bardzo czuły detektor, dzięki któremu dopływ wody do urządzenia sam się zamknie zaraz po wykryciu niespodziewanego wycieku. Dzięki temu nie dojdzie do zalania kuchni. Wbudowany mikroprocesor czuwa nad prawidłowym przebiegiem pracy. Dźwiękowy alarm poinformuje o napotkanych kłopotach i potrzebie wymiany wkładów na nowe.

Pełna kontrola jakości wody

Ecoperla Revo posiada wbudowany miernik TDS, dzięki któremu stale sprawdzana jest jakość wody dostarczanej do urządzenia. Kropelka na wyświetlaczu koło kranika zmienia kolor w zależności od wskaźnika TDS. Będzie niebieska, jeśli woda ma poniżej 100 ppm. Fioletowa kropelka świadczy o tym, że TDS wynosi między 100 a 150 ppm. Czerwona kropelka zaświeci się, jeśli TDS przekracza 150 ppm.

Idealna odwrócona osmoza Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo jest świetnie skonstruowanym produktem, który zachwyca pod wieloma względami. To wygoda, serwis jedynie raz w roku, smaczna i bezpieczna woda pod stałą kontrolą. Warto się zainteresować tą odwróconą osmozą!