Ecoperla jest polską marką, pod którą znajdziecie dokładnie wyselekcjonowany asortyment urządzeń do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. To ekskluzywne propozycje, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Szybko zdobyły spore grono fanów. Na czym polega fenomen marki Ecoperla i kto za nią stoi?

Ecoperla – znana na rynku uzdatniania wody

Ecoperla jest marką, o której już mogliście słyszeć. Choć na rynku uzdatniania wody jest obecna od niedawna, to szybko udało jej się zdobyć sporą rzeszą zwolenników i osób zainteresowanych projektem. Obecnie Ecoperla cieszy się dużą renomą, a stoi za tym kilka powodów.

Przede wszystkim chodzi tu o bardzo dobrze wyselekcjonowaną ofertę urządzeń do uzdatniania wody. W asortymencie znajdują się filtry kuchenne, jak systemy ultrafiltracji oraz odwróconej osmozy, a także niezwykłe akcesoria jak Ecoperla Security System, zabezpieczający przed możliwością wystąpienia wycieków oraz wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Filtry na cały dom to kompaktowe stacje uzdatniania wody, jak kompaktowe zmiękczacze wody oraz kompaktowe stacje wielofunkcyjne oraz seria o dużych wydajnościach Ecoperla Tower. To aż 8 różnych linii produktów, z czego każda posiada różne rozmiary, by można było dopasować produkt idealnie do warunków panujących w gospodarstwie domowym. Oprócz tego są jeszcze akcesoria, służące pielęgnacji i poprawiające pracę urządzeń uzdatniających wodę.

Wszystkie produkty obecne w ofercie są stworzone z wysokiej jakości komponentów przy współpracy z największymi z branży uzdatniania wody. Współtworzyli je między innymi: Clack i Lanxess. Powstają na terenie Europy i posiadają specjalnie opracowane systemy zwiększające wydajność, zmniejszające koszty, dbające o zrównoważoną pracę oraz długą żywotność i bezpieczeństwo. Wśród nich można wymienić: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System, Ecoperla Security System.

Ecoperla to jednak nie tylko starannie dobrane i wyselekcjonowane produkty, ale również wiedza. Twórcy zdecydowali się zaoferować swoim odbiorcom całe zaplecze, które pomoże lepiej zrozumieć działanie urządzeń oraz samą istotę kłopotów związanych z jakością wody. Warto odwiedzić oficjalny kanał marki na YouTube, aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami z rynku, nowinkami, nowościami.

Idea marki Ecoperla

Marka Ecoperla powstała jako odpowiedź na lukę na rynku uzdatniania wody w Polsce i doskonale ją zapełnia. Oferowane urządzenia są wysokie jakościowo, wygodne w użytkowaniu, nie powodują wysokich kosztów eksploatacji, są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Za polską marką Ecoperla stoi firma Klarsan z wieloletnim doświadczeniem. Zdecydowali się na wyodrębnienie oferty kierowanej wyłącznie do gospodarstw domowych. Potrzeby klientów indywidualnych są zupełnie różne od tych, jakie reprezentuje sektor przemysłowy. Stworzono więc markę Klarsan dedykowaną zakładom, które muszą przystosować jakość wody do swoich potrzeb oraz markę Ecoperla z kompleksową ofertą do poprawy parametrów wody w polskich domach.

O pomysłodawcy – firmie Klarsan

Firma Klarsan powstała w 2006 roku i już od samego początku zajmuje się przygotowaniem wody do celów przemysłowych, rekreacyjnych, socjalno-bytowych oraz medycznych. Choć firma działa już w branży od kilkunastu lat, to jednak można powiedzieć, że jej historia i doświadczenie sięga znacznie wcześniejszych czasów. Właściciel, zanim zdecydował się na poprowadzenie własnej działalności, wraz z rodziną działał już wcześniej na tym polu. Klarsan jest więc firmą z ogromnym doświadczeniem i tradycjami.

Najważniejszy filar działalności stanowi wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem. To inżynierowie, którzy nie boją się największych wyzwań. Projekty powstają na bazie dokładnie sprawdzanych i selekcjonowanych komponentów od najlepszych producentów na rynku: Atlas Filtri, Clack, Cintropur, FixaFlex. Do każdego zlecenia eksperci podchodzą indywidualnie i dobierają konkretne etapy współpracy do potrzeb.

Zaufaj profesjonalistom

Klarsan świadczy kompleksowe usługi z zakresu dostosowania jakości wody do potrzeb. Działania opierają się na wizji lokalnej oraz wstępnym wywiadzie. We własnym laboratorium przeprowadzane są testy obciążeniowe, kompleksowe analizy wody. Na tej podstawie dobierane są konkretne rozwiązania, powstają projekty, które na każdym etapie można konsultować. Klarsan służy montażem, serwisem, a także obsługą. Firma przeprowadza też szkolenia w zakładach z zakresu obsługi stacji uzdatniania wody, która została tam zrealizowana.

Polska marka godna uwagi

Polska marka Ecoperla to urządzenia uzdatniające wodę w pełni dopasowane do oczekiwań. Marka oferuje aż 10 lat gwarancji na wybrane produkty, stały dostęp do części zamiennych oraz pomoc techniczną. To kompleksowe podejście do tematu uzdatniania wody.

polska marka Ecoperla i firma Klarsan