Kolumna węglowa polskiej marki Ecoperla Carbotower przeznaczona jest do poprawy walorów smakowych, zapachowych oraz barwy wody. Urządzenie doskonale nadaje się do wykorzystania w warunkach domowych. Co jeszcze warto wiedzieć o tym niezwykłym urządzeniu?

Do jakiej wody przeznaczony jest Ecoperla Carbotower?

Kolumna węglowa polskiej marki oczyszcza wodę zarówno pochodzącą z ujęć wodociągowych, jak i własnych (np. studni). Seria składająca się z trzech modeli Ecoperla Carbotower o różnym rozmiarze do wyboru idealnie sprawdza się przy gospodarstwach domowych liczących 4-8 osób, a nawet więcej.

Złoże filtracyjne w Ecoperla Carbotower

Zastosowany w Ecoperla Carbotower węgiel aktywny doskonale poprawia właściwości organoleptyczne wody (chodzi tu o jej zapach, smak oraz barwę). Ponadto jest to jeden z najskuteczniejszych obecnie sposobów na pozbycie się z wody wielu szkodliwych zanieczyszczeń i substancji, znacznie obniżających jakość wody pod względem organoleptycznym (przez co często nie jest ona zdatna do spożycia).

Dlaczego warto wybrać Ecoperla Carbotower?

Za największe zalety kolumny węglowej Ecoperla Carbotower uznać można przede wszystkim:

  • fakt, iż urządzenie zostało wyprodukowane przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów
  • poprawia jakość i czystość wody, a także jej smak i zapach
  • brak konieczności częstego płukania złoża
  • stosunkowo niska cena zakupu i eksploatacji, mając na uwadze ogromną skuteczność działania urządzenia

kolumna węglowa Ecoperla Carbotower z węglem aktywnym

Długa gwarancja od marki Ecoperla

Kolumny węglowe z serii Ecoperla Carbotower są objęte 10-letnim okresem gwarancyjnym! To bardzo korzystne warunki, które warto wziąć pod uwagę jako kolejną zaletę!