W Polsce można już usłyszeć o głowicach sterujących Fobrite, które stanowią część niektórych zmiękczaczy wody. Firma ma swoją siedzibę w Chinach, jednak czy to powód, by od razu odrzucić ich produkty? Czy firmie Fobrite można zaufać? Co warto wiedzieć o ich głowicach sterujących?

Twarda woda to dość częsty kłopot, który pojawia się zarówno w przypadku gospodarstw domowych korzystających z własnego ujęcia, jak i wody wodociągowej. To zjawisko nie ma większego negatywnego wpływu na zdrowie, jednak nie jest pożądane ze względów technicznych oraz ekonomicznych.

Problem stanowi przede wszystkim kamień kotłowy, czyli osad powstający poprzez wytrącanie się jonów wapnia i magnezu. Jest niebezpieczny nie tylko dla rur i kotła grzewczego, ale i domowego sprzętu AGD. Ponadto jest trudny do usunięcia, obniża efektywność detergentów i znacznie pogarsza wygląd włosów oraz skóry. Najlepszy sposób na walkę z problemem? Centralny zmiękczacz wody działający na zasadzie wymiany jonowej.

Głowica sterująca – najważniejsza w zmiękczaczach wody

Głowica sterująca to jeden z najważniejszych komponentów zmiękczacza wody. To właśnie dzięki niej te urządzenia mogą prawidłowo pracować i przeprowadzać proces regeneracji. Warto zwracać szczególną uwagę na ten komponent.

Dobrze, aby dało się go bez problemu serwisować i aby był wytworzony z dobrej jakości materiałów. Często jakość głowicy sterującej oceniamy na podstawie jej pochodzenia i od razu odrzucamy produkty pochodzące z Chin. To jednak nie zawsze jest słuszne podejście, co udowadniają komponenty oferowane przez Fobrite.

Fobrite – firma stawiająca na solidność

Wiele mówi się o tym, że chińskie produkty to te o bardzo niskiej jakości i nietrwałe. Z tego właśnie powodu przy większych inwestycjach staramy się unikać towarów pochodzących z tamtych regionów. Mimo wszystko warto wziąć pod uwagę, że czasy i polityka wielu młodych przedsiębiorstw po prostu się zmieniają. Nawet w Chinach firmy, chcąc się wybić spośród innych i zaistnieć na świecie, starają się stawiać na jakość i wysokie standardy dotyczące pracy oraz produkcji.

Coraz więcej takich przedsiębiorstw jest docenianych na całym świecie i zyskują sporo pozytywnych opinii. Mowa tu między innymi o Huawei czy Xiaomi. Wśród firm typowo z branży uzdatniania wody taką jest właśnie Fobrite.

Fobrite powstało w 2006 roku i już od samego początku stawiało na spójną strategię, doświadczoną kadrę, której zapewnią godziwe warunki pracy. W ich filozofii liczy się równość, zaufanie, poszanowanie godności oraz właśnie pracy.

Fobrite jest stosunkowo młodym przedsiębiorstwem, jednak przez te wszystkie lata swoją działalność skupiał wyłącznie na produkcji głowic sterujących do zmiękczaczy wody. To oznacza, że są wyspecjalizowani i sfokusowani na dopracowaniu swoich elementów. Nie może więc być mowy o pominięciu jakichkolwiek elementów lub niedoprecyzowaniu czegoś.

Oferowane głowice sterujące są przeznaczone do domowych zmiękczaczy wody oraz tych, które będą działały w dużych zakładach przemysłowych. Obecnie firma najwięcej czasu poświęca opracowaniu głowicy sterującej z modułem WiFi.

Od projektu po dystrybucję głowic sterujących

Fobrite jest jedną z najbardziej szanowanych w Chinach firm zajmujących się produkcją głowic sterujących do zmiękczaczy wody. Zajmują się tym od początku do końca.

Nad projektami i patentami czuwają doświadczeni eksperci. Wszystkie komponenty przechodzą testy oraz badania. W tej fazie pracownicy starają się dążyć do wytworzenia ideału. Jeśli projekt zostanie w pełni zaakceptowany i dopieszczony w szczegółach, rozpoczyna się proces produkcji. W dalszym etapie głowice sterujące są dystrybuowane.

Fobrite posiada swój dział serwisowy odpowiadający za pełną obsługę nabywców swoich wyrobów.

Zalety głowic sterujących Fobrite

Przede wszystkim warto wspomnieć, że Fobrite ma na swoim koncie aż ponad 100 przyznanych patentów i certyfikatów – lokalnych, a także międzynarodowych. Najważniejszym z nich jest certyfikat ISO 9001. Ponadto produkty Fobrite są wzorowane na głowicach sterujących znanej i cenionej na całym świecie marki Fleck.

Ogromną zaletą jest pełna możliwość rozkręcenia i serwisowania głowic sterujących Fobrite. W razie wystąpienia awarii nie trzeba od razu wymieniać całego elementu na nowy, a wystarczy zamontować jedynie nową część bądź po prostu przeczyścić.

Nie oceniaj na podstawie pochodzenia

O Fobrite na polskim rynku może jeszcze zrobić się głośno. Mimo że to firma pochodząca z Chin, to jednak swoje wartości opiera na standardach europejskich i chce w pełni zadowolić użytkowników swoich produktów. Warto wziąć to pod uwagę.

Fobrite proponuje głowice sterujące dobrej jakości w przystępnej cenie