Ecoperla Slimline to zmiękczacze wody, o których obecnie mówi się naprawdę dużo! Znowu zaskakują funkcjami, dodatkami, a przede wszystkim wbudowanym modułem WiFi! Niesamowite unowocześnienia sprawiają, że te zmiękczacze wody uchodzą za inteligentne! Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Ecoperla Slimline to najnowsza seria kompaktowych zmiękczaczy wody, w której skład wchodzą 3 modele. Najmniejszy z nich Ecoperla Slimline 14 posiada 14 litrów złoża zmiękczającego. Te wymiary pozwalają na montaż pod blatem i to na naprawdę małych przestrzeniach! Z kolei największy model to Ecoperla Slimline 24, czyli świetna propozycja do większego domu, zamieszkiwanego przez 4-5 osób. Środkowy Ecoperla Slimline 17 ma 17 litrów złoża. Cała seria powstałą przy ścisłej współpracy polskiej marki Ecoperla z renomowaną korporacją Pentair. Produkty są objęte bardzo korzystnymi warunkami gwarancyjnymi.

Co wewnątrz zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline!

Wewnątrz zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline znajdziemy wiele bardzo ciekawych i ważnych dodatków. Przede wszystkim za prawidłowe działanie odpowiada bezawaryjna głowica sterująca, działająca w oparciu o elektrozawory. Do tego wypełnienie stanowi monosferyczna żywica jonowymienna. Za niskie koszty eksploatacji odpowiadają: solankowanie proporcjonalne, Ecoperla Perfect System, regeneracja UpFlow. System suchego zbiornika solanki sprawia, że nie powstaną mosty solne. Dźwiękowy alarm poziomu soli to dodatkowe przypomnienie o dosypaniu braków. Menu jest dostępne w języku polskim, a panel sterujący bardzo łatwy w obsłudze.

Niezastąpiona funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

Najważniejsza funkcja w serii zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline to zdecydowanie WiFi. Dzięki temu pracę zmiękczacza wody można mieć stale pod kontrolą. Wystarczy wgrać aplikację ConnectMySoftener, by zyskać dostęp do danych związanych z przepływem i zużyciem wody, regeneracją. Aplikacja pozwala na uruchomienie trybu wakacyjnego, włączenie powiadomień o zbliżającym się serwisie, a także potrzebie dosypania soli do zbiornika solanki.