Wielofunkcyjne, kompaktowe urządzenia filtrujące to najlepszy sposób na rozwiązanie problemów związanych z zanieczyszczoną wodą w gospodarstwach domowych. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy głównym ujęciem jest woda ze studni głębinowej. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej klasy filtry polskiej marki Ecoperla. Do najciekawszych z nich należą modele Ecoperla Multicab i Ecoperla Multitower.

Kompaktowy rozmiar i ogromna wydajność

Większość konkurencyjnych stacji uzdatniających to duże urządzenia. Przeważnie posiadają też oddzielny zbiornik na sól regeneracyjną. Produkty Ecoperla to znacznie bardziej estetyczne i funkcjonalne stanowiska, z nowoczesnymi kabinetami o sporej wytrzymałości. Charakteryzują się wysoką wydajnością i kompaktowymi wymiarami. Są one wyposażone w złoże wielofunkcyjne, wykonane z unikalnej mieszanki. Zapewnia ona bardzo skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z wody.

Najwyższa wydajność dzięki odpowiednim urządzeniom

Ecoperla Multicab ma zestaw specjalnie dostosowanych ustawień, które można dostosować do stanu zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie. Dzięki Ecoperla Perfect System, urządzenia te mogą być eksploatowane przez wiele lat przy bardzo niskich kosztach operacyjnych. Przynosi to korzyści dla wszystkich użytkowników, także ze względów zdrowotnych.