Polska marka Ecoperla nie spoczywa na laurach i nie daje odetchnąć swojej konkurencji. Na rynku znów pojawił się wyjątkowy produkt! Tym razem to jeden z największych na rynku kompaktowych zmiękczaczy wody! Poznajcie Ecoperla Toro 35!

Ecoperla Toro 35 to nowość polskiej marki Ecoperla, która właśnie trafiła do sprzedaży. Znajdziecie go w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych z branży uzdatniania wody. Obecnie jest to jeden z największych zmiękczaczy wody w kompaktowej obudowie.

To oznacza, że Ecoperla Toro 35 fantastycznie sprawdzi się w przypadku:

  • Dużych gospodarstw domowych
  • Licznych rodzin (około 6 i więcej osób)
  • Dużego zużycia wody
  • Wysokiego stopnia twardości wody

Choć Ecoperla Toro 35 sprosta wymaganiom nawet dużego gospodarstwa domowego, to nadal nie zajmuje dużo miejsca, ma niewielką szerokość i głębokość, doskonale się prezentuje, a ponadto jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Czym Ecoperla Toro 35 różni się od Ecoperla Toro 24?

Ecoperla Toro 24 zdołał zdobyć już tytuł kultowego zmiękczacza wody. Okazał się doskonałą propozycją dla 4-osobowych rodzin, zamieszkujących średnie gospodarstwa domowe. Nie był jednak wystarczającym rozwiązaniem przy bardzo dużym zapotrzebowaniu na zmiękczoną wodę.

Zapotrzebowanie sprawiło, że polska marka Ecoperla zdecydowała się na wprowadzenie większej wersji. Ecoperla Toro 35 różni się od Ecoperla Toro 24 jedynie wysokością i ilością złoża filtracyjnego. Reszta funkcji, dodatków i cech jest taka sama.

To, co najlepsze w Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 może stać się doskonałym kandydatem do zmiękczania wody w gospodarstwie domowym z kilku względów. Przede wszystkim chodzi tu o atrakcyjna cenę w pełni adekwatną do jakości.

Złoże filtracyjne stanowi wysokiej klasy, certyfikowana żywica jonowymienna. Jest to żywica monosferyczna, dzięki czemu zapewniona jest równomierna wymiana jonowa i dokładne zmiękczanie wody na całej powierzchni. Te żywce cechuje duża żywotność i potrzeba mniejszego zużycia wody i soli na regenerację.

Warto też wspomnieć o funkcjonalności i wygodzie użytkowania tego nowoczesnego zmiękczacza wody. Można je odczuć już podczas montażu, ponieważ Ecoperla Toro 35 jest bardzo prosty w instalacji, dzięki oddzieleniu butli epoksydowej ze złożem jonowymiennym od zbiornika na roztwór solanki. Najpierw wystarczy podpiąć samą kolumnę, a potem dopasować do niej resztę obudowy. W zestawie obecny jest też bypass oraz mieszacz.

Ostatni z wymienionych komponentów zapewnia możliwość dostosowania stopnia twardości wody na wyjściu do swoich oczekiwań.

Wszystkie informacje dotyczące działania zmiękczacza wody można odczytać na bieżąco z podświetlanego ekranu. Panel sterujący jest intuicyjny. Do zbiornika solanki umieszczonego z przodu prowadzi klapa na zawiasach. Dzięki temu można z łatwością dosypywać sól i kontrolować jej poziom.

Najnowsza wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35 została wyposażona w ulepszoną głowicę sterującą. W efekcie wyeliminowano wszelkie problemy, które pojawiały się w pierwotnej wersji tego modelu. Producent zadbał o to, aby zmiękczanie wody stało się nie tylko skuteczne, ale też jeszcze bardziej oszczędne.

Długa gwarancja serii Ecoperla Toro

Ecoperla Toro 35, podobnie jak jego młodszy brat, jest objęty 10-letnim okresem gwarancyjnym! To bardzo korzystne warunki, które warto wziąć pod uwagę jako kolejną zaletę!

Ekonomiczna eksploatacja

Choć Ecoperla Toro 35 jest obecnie jednym z największych dostępnych zmiękczaczy wody, to też z całą pewnością jedynym z najbardziej ekonomicznych. Za niskie koszty eksploatacji odpowiada Ecoperla Perfect System w pełni kompatybilny z przepływem przeciwprądowym.

Ecoperla Perfect System zapewnia nie tylko zużycie minimalnych możliwych ilości soli i wody na regenerację, ale też zrównoważoną, wieloletnią pracę zmiękczacza wody i odpowiednią wydajność przez lata eksploatacji.

Postaw na nowoczesność!

Ecoperla Toro 35 to naprawdę nowoczesny zmiękczacz wody, a przy tym wygodny w obsłudze i ekonomiczny. Te wszystkie zalety są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto przemyśleć jego kandydaturę. To produkt, który powstaje na terenie Unii Europejskiej i zachwyca jakością materiałów niejednego nabywcę. Teraz możesz mieć go także u siebie!

Ecoperla Toro 35 poznasz bliżej, zaglądając tu: https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/