Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wiele niebezpieczeństw może w sobie zawierać woda ze studni głębinowej. Metale ciężkie, bakterie, żelazo to tylko niektóre zagrożenia. Dlatego też, tak ważne jest, aby wykorzystywać złoże wielofunkcyjne do oczyszczania wody ze studni.

Złoże wielofunkcyjne w stacji

Ażeby korzystać ze złoża wielofunkcyjnego należy zakupić stację, która to pozwala odpowiednio i kompletnie oczyszczać wodę. Wydaje się, że najlepszym wyborem jest stacja od znanego producenta, którego filtry są wysoko ceniona. Taką polską marką jest Ecoperla. Jej flagowe produkty, jeśli chodzi o kompleksowe oczyszczanie wody, to Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Multitower. Wszystkie dostępne na stronie: https://www.zestudni.pl/stacje-wielofunkcyjne/

Cechy Ecoperla Multitower

Wydaje się, że tajemnica skuteczności Ecoperli Multitower tkwi w jej pięciowarstwowym złożu wielofunkcyjnym. Tak duża liczba zróżnicowanych warstw sprawia, że usunięcie każdego rodzaju zanieczyszczenia staje się proste. Jest to stacja dwuczęściowa, zatem zbiornik solanki znajduje się oddzielnie od butli ze złożem wielofunkcyjnym. To dobre rozwiązanie dla osób, które mają więcej przestrzeni na montaż stacji uzdatniania lub mierzą się z większymi zanieczyszczeniami w wodzie.

Nowoczesny Ecoperla Multicab

Bez wątpienia, na uwagę zasługuje także Ecoperla Multicab, który podobnie jak model Multitower posiada inteligentną głowicę od amerykańskiego producenta Clack. Pozwala ona na tanią eksploatację urządzenia. Co więcej, nowoczesne rozwiązania zwiększają również skuteczność działania stacji wielofunkcyjnej Ecoperla Multicab. Jest to kompaktowa stacja, która zajmuje mniej miejsca.