Dbasz o zdrową dietę, uprawiasz sport, łykasz witaminy? To dobrze. Warto pomyśleć jednak o czymś jeszcze – o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Dlaczego to takie ważne? Gdyż woda to naturalne środowisko wszystkich procesów życiowych. A najbardziej korzystna dla zdrowia jest woda alkaliczna.

Co o niej wiemy?

Woda alkaliczna to woda o zasadowym pH, która skutecznie neutralizuje powszechnie występujące zakwaszenie organizmu. Przywrócenie zaburzonej równowago kwasowo – zasadowej to jednej z najważniejszych filarów zdrowia. Redukuje bóle głowy i stawów, nasilone alergie, chroniczne zmęczenie, bezsenność czy stany zapalne. Skąd wziąć wodę alkaliczną? Droższą i wymagającą biegania od sklepu do sklepu opcją jest zakup butelkowanej wody alkalicznej, tańszą – alkalizacja wody kranowej. Jak to zrobić? Czy rzeczywiście można w warunkach domowych wyprodukować wodę alkaliczną o wybitnych właściwościach prozdrowotnych? Tak!

Posiadasz filtr do wody?

Do każdego rodzaju filtra pasuje wyjątkowy wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla Elixir. Przepływająca przez niego woda kranowa wzbogacana jest o magnez oraz wodór, co powoduje jej alkalizację oraz mineralizację. Wraz z każdą wypitą szklanką wody otrzymanej w taki sposób uzupełniasz niedobory magnezu i alkalizujesz organizm, z dnia na dzień czując się coraz lepiej. Spróbuj – naprawdę warto!

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir