Filtracja wody to jeden z głównych tematów, który pojawia się przy temacie ekologicznego życia oraz środowiska i zdrowia. Polacy nadal mają problem z oceną jakości wody, która płynie z kranów. Nadal też najczęstszą metodą uzdatniania jest gotowanie, jednak czy to naprawdę pomaga?

W celu odnalezienia odpowiedzi na to oraz wiele innych pytań zapraszamy do regularnego czytania artykułów zamieszczanych w sekcji blogowej.

Na co dzień zajmujemy się inżynierią uzdatniania wody. To nie tylko nasza praca, ale też pasja. Temat wody i filtracji jest nam znany od podszewki, a teraz chcemy się dzielić tą wiedzą i uświadamiać.

Chociaż istnieje wiele sposobów filtracji i dotyczą one różnego rodzaju zanieczyszczeń wody to wszystkie prowadzą do jednego efektu – jej całkowitego oczyszczenia i nadania jej walorów, które sprawiają, że woda jest zdatna do spożycia. Warto wiedzieć, jaki filtr zastosować, by cała rodzina cieszyła się wodą najwyższej jakości.

Oprócz tego w tym dziale pojawią się ciekawostki, porady, recenzje produktów, artykuły o wodzie. Szeroka tematyka to gwarancja tego, że każdy znajdzie tutaj coś interesującego.
Zapraszamy. Kolejne artykuły już wkrótce!