Firma Klarsan powstała z myślą o osobach i instytucjach, które poszukują możliwości poprawy lub wyregulowania parametrów wody, która jest im niezbędna do działania. Klarsan cieszy się dużym uznaniem na polskim rynku, a w tym roku przygotowała coś specjalnego!

Firma już od lat przygotowuje wodę do celów bytowych, rekreacyjnych i przemysłowych. Nowa identyfikacja wizualna świetnie prezentuje podejmowane już od lat działania. Najbardziej wymowne są kolory logo, które pokazują drogę, jaką przechodzi woda nieuzdatniona zanim uzyska odpowiednie parametry.

Współpraca dostosowana do potrzeb

W zależności od rodzaju zgłoszenia dobierany jest odpowiedni model współpracy. Na przykład biura projektowe na początku muszą skontaktować się z firmą. Następnie przeprowadzana jest analiza wody, w niektórych przypadkach także wizja lokalna. Na podstawie badań tworzona jest oferta. Na życzenie Klienta przeprowadzany jest montaż oraz serwis.

Oferta firmy Klarsan zaiwera również szeroki zakres urządzeń filtracyjnych dla klientów indywidualnych, instalatorów, firm z sektora HoReCa oraz różnych sektorów przemysłowych.

Wśród metod filtracji proponowanych dla klientów indywidualnych warto wymienić: zmiękczanie, odżelazianie, odmanganianie, sterylizację wody, filtrację mechaniczną, filtrację na złożu z węgla aktywnego.

Klienci komercyjni mogą liczyć na projekty związane z: uzdatnianiem wody pitnej, kotłowej, grzewczej, procesowej, technologicznej oraz wody przeznaczonej do klimatyzacji i wież chłodniczych.

Poznaj lepiej szeroki zakres usług firmy Klarsan

Masz pytania związane z uzdatnianiem wody? Koniecznie zadaj pytanie lub zgłoś problem. Wykwalifikowana kadra inżynierów odpowie na wszystkie pytania i dobierze odpowiednią metodę filtracji.

Odwiedź stronę firmy, by uzyskać więcej informacji: klarsan.pl

Klarsan nowe logo