Kolumna węglowa cieszy się rosnącą popularnością. Jest to najtańszy i najskuteczniejszy sposób na uzyskanie czystej i pozbawionej szkodliwych substancji wody. Poprawie ulega nie tylko barwa, czy też zapach, ale przede wszystkim smak. Woda staje się smaczna i zdrowa, dzięki czemu nadaje się do bezpośredniego spożycia. Zalety filtracji zaobserwujemy również po kąpieli, szczególnie w przypadku skóry i włosów.

Jaką markę wybrać?

Liderem na rynku jest zdecydowanie kolumna polskiej marki Ecoperla Carbotower. Kolumny węglowe tej marki nie są drogie w zakupie oraz eksploatacji. Ogromną zaletą jest fakt, że produkowane są wyłącznie z najlepszej jakości podzespołów. Trwałe i solidne materiały przekładają się na długą żywotność urządzenia. Warto dodać, że głowica ręczna również obniża koszty użytkowania. Możemy samodzielnie ustalić, jak często będzie płukane złoże. Poznaj urządzenia na https://www.zestudni.pl/kolumny-weglowe/

Seria kolumn węglowych Ecoperla Carbotower jest objęta 10-letnim okresem gwarancyjnym! To bardzo korzystne warunki, które warto wziąć pod uwagę jako kolejną zaletę!

Jak działa węgiel aktywny?

Węgiel aktywny z orzechów kokosowych ma właściwości uzdatniające wodę. Po pierwsze usuwa chlor i jego pochodne. Po drugi minimalizuje zawartość metali ciężkich i związków organicznych. Warto dodać, że optymalna wielkość złoża zapewnia wystarczający kontakt składników aktywnych z wodą. Dzięki temu mamy gwarancję, że woda będzie dokładnie przefiltrowana.