Chcesz korzystać z wody bogatej w wybrane minerały, a jednocześnie myślisz o spożywaniu wody alkalicznej? Teraz to możliwe! Ecoperla Elixir to jednocześnie wkład mineralizujący, jak też alkalizujący, a przy okazji zapewnia też wodę wodorową.

Czym właściwie jest Ecoperla Elixir?

Ecoperla Elixir to wkład rewitalizujący wodę od polskiej marki Ecoperla. Wewnątrz znajdziemy czysty magnez, który podczas procesu filtracji wchodzi w reakcję z wodą. Produktem tej reakcji jest woda o wysokim pH z aktywnym wodorem oraz spore stężenie magnezu.

Ecoperla Elixir jest przede wszystkim nieodłączną częścią systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa, ale oprócz tego może być zakupiony i podłączony jako dodatkowy element w wypadku, kiedy w domu już znajduje się filtr do uzdatniania wody pitnej.

Wybierz wodę bogatą w antyoksydanty

Ecoperla Elixir to świetny wybór, jeśli: mamy problemy z ciśnieniem, układem krążenia, cerą, odpowiednim nawadnianiem organizmu, stresem oraz wieloma innymi dolegliwościami. Woda wodorowa i alkaliczna wspomaga także walkę z niektórymi schorzeniami takimi jak: dna moczowa lub otyłość. Ten wkład rewitalizujący można także nazwać eliksirem młodości, ponieważ zapobiega procesowi starzenia się.