Cintropur to popularna belgijska marka, która posiada w swojej ofercie produkty przeznaczone do filtrowania wody. Filtry i wkłady Cintropur w całości produkowane są z najwyższej jakości materiałów syntetycznych. Dzięki temu są one odpowiednio dopasowane do wielu branż spożywczych, a także dostosowane do bezpośredniego kontaktu z wodą pitną.

Rękaw filtrujący gwarantuje filtrację o bardzo wysokiej dokładności, przede wszystkim dzięki odpowiedniej konstrukcji. Wymusza ona wirowy, odśrodkowy przepływ wody, co przyczynia się do odwirowania zanieczyszczeń na dno klosza.

Niezawodny, najlepszy pod względem jakości

Podstawowym zadaniem filtrów Cintropur jest zabezpieczanie instalacji przemysłowych, a także instalacji we wspólnotach mieszkaniowych oraz rolniczych. Jest to możliwe dzięki zatrzymywaniu cząsteczek stałych, takich jak na przykład pasek, ziemia czy rdza. Znajdują się one w wodzie w stanie zawieszonym. Dlatego aby uzdatnić ciecz, konieczne jest ich oddzielenie. Dzięki swojej praktyczności oraz wysokiej funkcjonalności, filtry Cintropur znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, służąc jako doskonała ochrona dla rozmaitych maszyn produkcyjnych oraz instalacji sanitarnych wszelakiego typu.

Dowiedz się więcej o poszczególnych modelach filtrów Cintropur na https://www.zestudni.pl/cintropur/

Nie tylko filtry do domów

Produkty Cintropur użytkowane są również w segmencie rolniczym, gdzie odpowiadają za niezwykle skuteczną filtrację w sieciach nawadniających. Oczyszczają i odfiltrowują również wodę deszczową oraz studzienną, a także tę przeznaczoną do pojenia zwierząt. W mieszkalnictwie filtry Cintropur sprawdzają się jako ochrona sieci sanitarnych oraz podłączanych do niej urządzeń. Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w hotelach, restauracjach, szkołach czy innych budynkach wymagających stałego dostępu do czystej, odfiltrowanej wody. Produkty Cintropur są bardzo wydajne, dzięki czemu ich działanie charakteryzuje się długotrwałością.