Filtrowanie wody wydaje się konieczne, w odniesieniu do zanieczyszczeń, jakie się w niej pojawiają – różnorodność wkładów do filtrów zapewnia skuteczność oraz możliwość adekwatnego wyboru, co w znaczący sposób przyczynia się do jakości wody.

Filtry Big Blue

Jednym z popularnych producentów filtrów jest Aquafilter, posiadający w swojej ofercie między innymi filtry Big Blue. Znajdują one zastosowanie zarówno w użytkowaniu domowym, jak również w miejscach użyteczności publicznej, jak restauracje, kawiarnie czy hotele.

Wyróżnikiem filtrów Big Blue okazuje się obszerna oferta wkładów, umożliwiających optymalizację procesu filtracji w każdym budynku.

Wkłady Big Blue – rodzaje

W ofercie sprzedażowej dostępne są między innymi wkłady mechaniczne – piankowe, sznurkowe oraz harmonijkowe. Ich konstrukcja oraz specyfika projektu zapewniają o skuteczności filtrowania wody, która zostaje pozbawiona zanieczyszczeń i staje się zdatna do spożycia.

Pozostałe wkłady cechują się specyficzną funkcjonalnością – odżelaziające, węglowe oraz zmiękczające zbyt twardą wodę, z pewnością odnajdą swoje zastosowanie w wielu domach i budynkach użytkowych. Wydaje się więc, że każdy ma sposobność odnaleźć filtr odpowiadający jego potrzebom.