Firma Atlas Filtri zajmuje się sprzedażą produktów do uzdatniania wody. Oferta dzieli się na filtry i wkłady. Wszystkie elementy wykonane są z wyjątkowo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu produkty znajdują zastosowanie nie tylko w kuchni i w domu, ale też w przemyśle. Firma jest na rynku już 35 lat i posiada wszystkie potrzebne atesty.

Filtry Atlas Filtri

Oferta dzieli się na kilka serii. Wszystkie obudowy włoskiej firmy są zgodne z ogólnymi standardami, dzięki czemu można do nich dokupić wkłady innych producentów. Największą efektywność osiąga się jednak stosując oba elementy z Atlas Filtri. Seria SX działa z wkładami o pojedynczych uszczelkach, które ułatwiają serwisowanie. Filtry BX współpracują z kolei z O-ring. Wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa. Atlas Filtri Hydra i FA czyszczą się same, dzięki czemu można oszczędzać spore kwoty. Seria K posiada wyjątkową wytrzymałość, więc idealnie sprawdzi się w przemyśle, natomiast BIG współgra z manometrem czy zaworem spustowym.

Wszystkie wkłady oraz filtry Atlas Filtri można znaleźć na stronie https://www.krainawody.pl/19-filtry-atlas-filtri

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady, podobnie jak filtry, posiadają serie. Dostępne są między innymi SX, BX, CX i Hydra, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Można je stosować do odpowiadających filtrów lub do produktów innych firm.