Lata badań i projektowania pozwoliły w końcu na włączenie do oferty bardzo innowacyjnego produktu, jakim jest filtr Big Blue. Innowacyjność tych urządzeń polega na tym, że pomimo dość prostej konstrukcji są o wiele wydajniejsze od większości produktów na rynku, zachowując przy tym prostotę w montażu i niski koszt.

Cały montaż może odbyć się bez żadnego specjalisty – wystarczy instrukcja, a urządzenie montuje się na wejściu wody do domu czy też innego budynku, a dzięki temu masa pieniędzy zostanie w kieszeni. Nasze filtry mechaniczne to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje filtra do swojego domu, a chciałby mieć wodę możliwie najlepszej, jakości za jak najniższą cenę.Promocje na produkty Big Blue często można znaleźć na stronie https://www.krainawody.pl/28-filtry-big-blue .

Cała konserwacja sprzętu ogranicza się jedynie do wymiany wkładów filtrujących, co trzeba przyznać, jest czynnością banalną. Filtry do wody, które wam proponujemy są odporne na wysokie ciśnienie oraz działanie różnych związków chemicznych, a zatem powinny dzielnie służyć przez wiele lat.  Każdy filtr do wody, który znajduje się w ofercie to produkt wysokiej, jakości, który będzie  służył przez naprawdę długi czas.