Zmiana smaku i zapachu wody może być wynikiem wysokiego stężenia manganu oraz żelaza. Substancje te wytrącają się z wody, a następnie wpływają na zmniejszenie światła rur oraz prowadzą do awarii instalacji. W ten sposób odkładają się żelaziste naloty, które mogą być źródłem rozwoju groźnych bakterii.

Szeroka gama rozwiązań problemów

Rozwiązaniem tego problemu mogą być odpowiednie urządzenia o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Ecoperla Sanitower jest profesjonalnym urządzeniem filtracyjnym polskiej marki. Usuwa z wody bardzo wysokie stężenia żelaza i manganu. Posiada złoże filtracyjne w formie optymalnie dobranej mieszanki, która charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz długą żywnością. Można ją stosować bez użycia żadnych dodatkowych substancji chemicznych.

Ponadto, system Ecoperla Sanitower, podobnie jak cała seria Ecoperla Tower, jest objęty 10-letnim okresem gwarancyjnym! To bardzo korzystne warunki, które warto wziąć pod uwagę jako kolejną zaletę!

Innowacyjny Ecoperla Smart System

Urządzenie współpracuje z innowacyjnym rozwiązaniem Ecoperla Smart System, który pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Stanowi zbiór gotowych parametrów, które są najlepszymi ustawieniami głowicy sterującej. Dzięki temu urządzenie działa prawidłowo i bezawaryjnie, a także ma zapewnioną regularną regenerację. Również ustawienia tego systemu mogą zostać indywidualnie dopasowane do oczekiwań i wymagań każdego użytkownika, co znacząco wpływa na wygodę użytkowania.