Wkłady i filtry Cintropur zostały stworzone w celu jak najbardziej efektywnego uzdatniania wody. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że belgijska marka posiada w swojej ofercie produkty trwałe, nowoczesne i wyróżniające się wśród innych marek. Każdy z nich posiada atesty wymagane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W ofercie firmy na pierwszy plan wychodzą wkłady i filtry.

Filtry Cintropur

Filtry mocuje się na rury. Nowoczesne technologie zastosowane w urządzeniach znacznie wydłużają czas eksploatacji filtrów. Co ciekawego można wskazać w poszczególnych seriach? W produktach domowych wielkość filtrowanych zanieczyszczeń zależy od mikronażu włókna. Ciekawą opcją są też filtry węglowe Cinropur, posiadające klosz z inżektorem. W kategorii przemysłu warto zwrócić uwagę na wszechstronność. Produkty oczyszczą sieć nawadniającą, uzdatnią wodę deszczową czy ochronią maszyny produkcyjne. Lampy bakteriobójcze poradzą sobie z przygotowaniem odpowiedniej do picia wody z własnego ujęcia. Wszystko to dzięki lampom UV.

Wkłady Cintropur

Wkłady także gwarantują oszczędności – ich powierzchnia jest znacznie większa niż u innych firm. Produkty do domu, przemysłu i węgiel aktywny  do filtrów opisanych powyżej stanowią ofertę ciekawą i kompletną.