Coraz więcej osób w naszym kraju chce dbać o zdrowie. Rośnie także ilość świadomych konsumentów, którzy zdają sobie sprawę z tego, co jedzą oraz co piją. Dociera do nich, że surowa woda może nie być idealna do spożycia. Zaczynają szukać urządzeń, które zapewnią zdrową i smaczną wodę. Idealną odpowiedzią na ich potrzeby jest system od polskiej marki – Ecoperla Profine Zero.

Plastikowe butelki to już przeszłość

Woda butelkowana występuje w wielu wariantach: gazowana, niegazowana, lekko gazowana, mineralna, źródlana. Jednak niezależnie od rodzaju ma jedną, dość dużą wadę – plastikową butelkę. Te bardzo szkodzą środowisku, stanowią sporą część ciężko rozkładających się odpadów.

Najlepszą alternatywą wody butelkowanej wydaje się być filtr kuchenny. Polska marka Ecoperla przygotowała nowy produkt właśnie dla tej grupy odbiorców – odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero. To bardzo nowoczesne urządzenie, które posiada kilka ciekawych udogodnień.

Po pierwsze minerały!

Dla wielu osób, które chcą dbać o zdrowie i uzupełniać swój organizm w odpowiednie substancje liczą się minerały, które naturalnie występują w wodzie. Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero posiada wbudowany mieszacz, który umożliwia regulację ilości właśnie tych składników w otrzymanej, przefiltrowanej wodzie. Jeśli właściciel urządzenia chce bardziej zmineralizowaną wodę nie będzie miał najmniejszego problemu by ją uzyskać.

Filtracja w dobrym stylu

Tym, co wyróżnia Ecoperla Profine Zero są zdecydowanie stopnie filtracji wody. Wewnątrz eleganckiej, minimalistycznej obudowy znajdziemy:

  • Wkład z blokiem węglowym impregnowanym srebrem
  • Dwie membrany osmotyczne o sporej wydajności
  • Wkład dwustopniowy z membraną ultrafiltracyjną oraz wkładem węglowym z dodatkiem srebra

Przechowywanie filtrowanej wody

W Ecoperla Profine Zero nie znajdziemy zwykłego zewnętrznego zbiornika na przefiltrowaną wodę. Tu projektanci wymyślili specjalny dynamiczny zbiornik ciśnieniowy. Pomieści 3,5 litra wody. Ta pozostaje w nim tylko na krótki czas, podlega częstej wymianie. Napełnienie zbiornika zajmie 8,5 minuty, przy czym wodę można pobierać już po minucie.

Dla kogo woda z Ecoperla Profine Zero?

Woda z Ecoperla Profine Zero świetnie nadaje się do picia dla osób w każdym wieku. Skorzystać z niej mogą i mali i duzi. Jej smak przez wielu został uznany za tak samo dobry, a nawet lepszy w odniesieniu do wody butelkowanej. Utrzymanie tej nowoczesnej i innowacyjnej odwróconej osmozy to tylko złotówka dziennie, a jej obecność jest praktycznie niezauważalna.