Oto świetne rozwiązanie dla osób poszukujących swojego zmiękczacza wody! Polska marka Ecoperla właśnie zaprezentowała nowy produkt – kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Softcab. Dzięki nim w domu zagości porządek na dłużej, łatwiej będzie też o oszczędności. Oto sposób na pełen komfort korzystania z miękkiej wody.

Wiele osób poszukuje idealnego zmiękczacza wody do swojego domu. Wybór takiego produktu wcale nie jest prosty. Wielość modeli i funkcji bywa przytłaczająca. Osoby, które już mają w domu zmiękczacz wody podpowiadają, że przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wielkość oraz jakość obecnych w zmiękczaczu wody komponentów. Osobom poszukującym zmiękczacza wody w dobrej cenie z naprawdę wysokimi jakościowo komponentami, może spodobać się Ecoperla Softcab – nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody od polskiej marki Ecoperla.

3 zmiękczacze wody w serii

W linii Ecoperla Softcab znalazły się trzy zmiękczacze wody w różnych rozmiarach. Ecoperla Softcab 12 będzie najbardziej odpowiedni dla osób mieszkających w bloku lub gospodarstw domowych o niskim zużyciu wody. Zajmuje naprawdę mało miejsca, można go zmieścić nawet w szafie w korytarzu. Ecoperla Softcab 25 jest średnim modelem do większości domów jednorodzinnych. Wystarczy dla 4-5 osób. Ecoperla Softcab 35 jest z kolei największym modelem z serii. Taka ilość żywicy jonowymiennej powinna być odpowiednia na potrzeby 6 i więcej osób. Świetny produkt dla dużych rodzin.

10 lat gwarancji na Ecoperla Softcab

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab są objęte bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi. Jest to aż 10 lat gwarancji na całe urządzenie. Polska marka Ecoperla poświadcza tym samym wysoką jakość oraz trwałość zastosowanych komponentów. Mało który producent decyduje się zapewnić aż tak korzystne warunki gwarancyjne użytkownikom.

Doskonałe komponenty

Nie sposób nie wspomnieć o komponentach, które tworzą zmiękczacze wody Ecoperla Softcab. Głowica sterująca oraz cała obudowa zmiękczacza wody powstała przy ścisłej współpracy z firmą Clack. To bardzo znany, światowy lider w produkcji zaworów sterujących do stacji uzdatniania wody. Ponadto zastosowano wysokiej jakości monosferyczną żywicę jonowymienną. Regenerację przeciwprądową i Ecoperla Perfect System można uznać za gwarancję niskich kosztów utrzymania zmiękczacza wody. To prawdziwy hit, dzięki któremu korzystanie z wody w domu będzie prawdziwą przyjemnością!