Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline pojawiły się w Polsce wiele lat temu. Bardzo szybko udało im się podbić serca użytkowników ze względu na jakość wykonania i niezawodność. Rok 2022 zaskoczył nas odświeżoną wersją tego produktu. Co się zmieniło?

Ecoperla Slimline – niezawodna seria zmiękczaczy wody

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline powstały przy ścisłej współpracy wiodącej obecnie na polskim rynku polskiej marki Ecoperla oraz światowej sławy producenta Pentair. W serii znajdziemy 3 różne modele do wyboru, które łączy doskonałej jakości głowica sterująca, Ecoperla Perfect System, wysokiej jakości żywica monosferyczna, system suchego zbiornika, skrócona regeneracja oraz inne przydatne funkcje. Teraz użytkownicy mogą liczyć na jeszcze więcej!

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline

Modele wyprodukowane w roku 2022 posiadają:

  • Moduł WiFi, dzięki któremu użytkownik może połączyć się ze zmiękczaczem wody za pomocą aplikacji w smartfonie i monitorować pracę urządzenia.
  • Sygnał dźwiękowy informujący o potrzebie uzupełnienia zbiornika solanki.
  • Nowe elektrozawory z mniejszą liczbą części składowych.
  • Modyfikacje w układzie solankowania – dodano wzmocnienia oraz elementy jeszcze trwalsze i jeszcze lepszej jakości.
  • Zmieniono zasilacz na bardziej oszczędny – dzięki temu pomniejszono koszty eksploatacji.
  • Zmieniono płytkę PCB, dzięki czemu zaistniała możliwość korzystania z prądu stałego DC.

Poznaj największy i najpopularniejszy model z serii – zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/

Zmiękczacze wody, które sprostają zadaniom

Współpraca producenta Pentair i polskiej marki Ecoperla zaowocowała świetnymi urządzeniami, które poradzą sobie z najwyższym stopniem twardości wody. W dodatku zrobią to najbardziej wydajnie jak to tylko możliwie i nie obciążą domowych finansów. To doskonała inwestycja, która szybko się zwróci.

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline