Urządzenia gospodarstwa domowego każdego dnia narażone są na niekorzystne działanie twardej wody. Urządzenia, które mają z nią kontakt, częściej ulegają awariom, wymagają regularnego czyszczenia oraz kupowania w tym celu odpowiednich środków. To wszystko wiąże się z dodatkowymi kosztami, które mogą nadwyrężyć domowy budżet.

Twarda woda powoduje osadzanie się kamienia na częściach pralki, zmywarki, a także w czajniku elektrycznym. Chemiczne detergenty do usuwania osadu negatywnie wpływają zarówno na ludzi, jak i na środowisko. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w zmiękczacz wody.

Dlaczego warto wybrać zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softower?

Po wybraniu systemu polskiej marki Ecoperla Softower, twarda woda nie będzie już powodować szkód sprzętom AGD. Urządzenie to sprawi, że woda będzie posiadać optymalny poziom twardości, bezpieczny dla pralek, zmywarek oraz dla czajników.

Możliwość wyboru spośród 3 rozmiarów sprawi, że doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, niezależnie od jego wielkości.

Sterownik urządzenia posiada język polski, jest również podświetlany. Dzięki temu z łatwością można zarządzać jego ustawieniami, nawet w ciemnym pomieszczeniu. Zarówno eksploatacja, jak i montaż urządzenia jest prosty. Jego dodatkowym atutem jest bezawaryjna głowica.